Що спільного у чоловіка з комп'ютерною програмою?

 

Що спільного у чоловіка з комп'ютерною програмою?
Тим, хто вийшов з дитячого віку і наближається до репродуктивного (або вже в ньому перебуває), добре відомо, що чоловіками не народжуються - їх роблять з початкового матеріалу, обробляючи напильником і ласкавими словами. Щоб проект був успішним і завершився в строк, не викликавши перевитрати ресурсів, його потрібно грамотно планувати.

Розглянемо основні етапи проекту. Це:

1. Аналіз
2. Проектування
3. Розробка
4. Тестування
5. Впровадження
6. Супровід

В ході аналізу виробляється концепція майбутнього Чоловіка. Формалізуються ваші вимоги, описується потрібна функціональність. Результатом цього етапу є технічне завдання, що включає різноманітні моделі. Моделі допомагають наочно відобразити бажану поведінку Чоловіка, його характеристики, життєвий цикл, взаємодію з іншими об'єктами і інші істотні особливості.

Проектування є накладенням бажаних моделей на наявну дійсність. Ви враховуєте обмеження - вікові, територіальні, національні, гормональні, релігійні, культурні та інші, доступні інструментальні засоби, а також наявний бюджет. Все це дозволяє розробити модель, придатну для втілення.

В ході розробки ви здійснюєте безпосередній відбір претендентів по моделі проектування і спостерігаєте їх в природному середовищі, взаємодії, різних видах діяльності. Ви прагнете знайти якнайповнішу відповідність вашим вимогам, для чого використовуєте порівняння, проводите невеликі випробування, міняєте початкові дані. Результатом стає один претендент, якого ви вважаєте найбільш перспективною версією. Їх може бути два і навіть більше, але необхідно врахувати, що тестувати декілька версій паралельно набагато складніше, ніж одну. При послідовному тестуванні порушується безперервність процесу, що також небажано, і у будь-якому випадку збільшуються трудовитрати, а як наслідок - вартість проекту. Ми хочемо застерегти вас і від найму команди тестування, щоб прискорити процес. Таке тестування може закінчитися сумно і так і не привести до впровадження. Тому краще зупинитися на одній версії, відкинувши всі невідповідні.

В ході тестування ви виправляєте виявлені помилки і поступово доводите проект до контрольної крапки - подачі заяви в ЗАГС. Заздалегідь вам потрібно остаточно переконатися, що ця людина стане саме тим Чоловіком, який вам потрібен, і усуните дрібні недоліки.

З моменту подачі заяви до укладення шлюбу відбувається впровадження. Як правило, воно займає не менше місяця, але буває, що розтягується на півроку і більш. Затримки особливо вірогідні, коли замовник не дуже зацікавлений у впровадженні і намагається всіма силами цю справу затягнути. У такому разі необхідно тримати ситуацію під контролем, особливо приділяючи увагу сфері управління ризиками.

Після укладення шлюбу починається супровід продукту під назвою Чоловік. Залежно від типу ліцензії, він може бути довічним або мати цілком певний термін. У першому випадку будьте готові до регулярних випусків оновлень, щоб ваш продукт зберігав актуальність і продовжував виконувати свої функції. А також, з часом - до появи нових версій.

Успішних вам проектів!


Создан 07 окт 2007  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником